Вход на сайт

Дозвілля дитини

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

Кола для купання та інші аксесуари для басейну необхідні для навчання плаванню

У деяких країнах ( Бельгії , Швеції , Нідерландах , Естонії , Норвегії , Фінляндії і в Данії ) до шкільної програми включені уроки плавання . Мета - прищепити основні навички та навчити правильно поводитися на воді у надзвичайних ситуаціях , а також розвинути техніку плавання . Однак багато сучасних батьків , серйозно займаючись розвитком своїх дітей , починають з перших днів життя загартовувати їх , використовуючи круги для купання. Новонароджених слід навчати плаванню поступово.

Вуличні ігри для дітей

Наші діти більш охоче сидять вдома за переглядом мультфільмів, ніж граючи з однолітками на вулиці. У підсумку вони стають млявими, дратівливими, у них з'являється гіподинамія і, як наслідок, ранні проблеми з серцево-судинною системою. Не все, що відрізняло радянський і пострадянський життєвий уклад, було погано. Ми, коли були дітьми, багато часу проводили на вулиці. Взимку каталися на лижах і ковзанах, в теплу пору року - грали в найрізноманітніші вуличні ігри.

Організація дозвілля за участю батьків в дитячому садку

Розвиток гармонійно розвиненої особистості не можливе без участі батьків. Тому необхідно підвести їх до розуміння того, що вони (батьки) і вихователі повинні об'єднати зусилля у вихованні та розвитку дитини. Спільні вимоги батьків і вихователів приведуть до потрібної мети - здорова дитина, що вміє творчо мислити, соблюдающий загальноприйняті норми поведінки, а це один з параметрів підготовленості до школи. Необхідно переконати батьків, що немає цікавіше і шляхетніше справи, ніж вчитися розуміти свою дитину.

Зібралися грати на природі з дітьми? Влаштуйте змагання з бадмінтону!

Все рідше і рідше можна чути на спортивних майданчиках тугі хлопки воланів об бадмінтонні ракетки. Дворові змагання з бадмінтону пішли в минуле. Раніше популярна сімейна гра останнім часом перестала бути обов'язковим атрибутом будь-якого пікніка. А разом з тим, при відносно дешевого інвентарю в своєму найпростішому варіанті «пляжного бадмінтону», вона марно забута. Ну, про корисність рухливих ігор на повітрі сказано багато. Написано сотні книг, і захищені дисертації!