Вход на сайт

Дитяча психологія

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

ШКОЛА , ЯКУ ЛЮБЛЯТЬ ДІТИ

Піднімаючи тему шкільної освіти , хотілося б почати саме з питання: чи люблять наші діти школу ? Спробуйте-но самі дати відповідь . Думаю , що він буде приблизно такою : так , деякі люблять . А , може бути , і зовсім це стане темою для сумних роздумів : чому багато дітей ходять в школу тому , що так треба , а не тому , що хочеться ; чому чекають , не дочекаються чергових канікул.

Як впоратися з дитячою агресією

« У теплий літній день ми з подругами зібрались на пляж. Одна з них з шестирічним сином. Яке ж було наше здивування , коли хлопчик розсердившись , що йому не купили солодкої води став кричати і штовхати нас з подругою ногами. Причому його мама не звернула на цей інцидент абсолютно ніякої уваги ! ... »

Міф про власну винятковість

Кожен підліток рано чи пізно переживає почуття власної винятковості. Його проблеми здаються йому найважчими, а життєвий шлях самим унікальним. Плюс до всього він ще й відчуває почуття глибокої незадоволеності долею, батьками і собою. Ну а міф про власну винятковість все це ще й посилює, в результаті чого шкала егоцентризму безупинно повзе вгору.

Чому дитина не слухається

Потреби людини поділяються на 2 основні групи: Матеріальні і духовні. З матеріальними все просто! Тому як наші батьки та батьки наших батьків висловлювали свою любов до дітей, забезпечуючи їх їжею, одягом, житлом та освітою. А що ще треба було, особливо в післявоєнний час?
Ми давно живемо в СВІТІ, і тому духовні потреби стають все яскравіше і яскравіше. І зараз хочеться і ласки, і уваги, і турботи, і значущості і так далі ... Часто дитина не слухається саме тому, що йому чогось не вистачає.

Дошкільник та мультфільми

Ви, без сумніву, любите свою дитину. Але іноді ви втомлюєтеся від його надмірної активності, і спосіб відпочити один: включити йому мультфільми.
Але чи всі мультфільми можна дивитися дитині 5-6 років? Зараз великий вибір мільтіплікаціонной продукції, і батьки, купивши черговий диск з милими звірятками на обкладинці, садять чадо перед екраном і займаються своїми справами. Радимо все ж попередньо ознайомиться зі змістом мультфільму.

Малюнок сім'ї - цей тест для визначення емоційного благополуччя дитини

Хочете глибше зрозуміти свою дитину, його сприйняття навколишнього світу, сім'ї і вас самих?
Діти по-своєму оцінюють поведінку батьків, бачать те що і дорослі, але сприймають не так, як ми, дорослі.
Особливості дитячого осмислення часто не розуміються і не приймаються дорослими. У внутрішньому світі макленької дитини сплітається несумісне, випадкове, створюються фантастичні образи, власні теорії, версії.

Не хочу братика! або Як уникнути дитячих ревнощів...

Ви очікуєте поповнення в родині і мучитеся думкою, як зробити, щоб прихід малюка менш болісно відбивався на старшій дитині? Якщо у дітей різниця у віці від п'яти-шести років і більше, найчастіше поява ще одного карапузика сприймається спокійно або навіть з нетерпінням. Але, чим менше ця різниця, тим складніше це сприйняття і важче старшій дитині звикнути до думки про необхідність ділити на двох увагу і любов мами, їжу, іграшки. Щоб уникнути спалахів дикої ревнощів, істерик і образи на вас, ніби ви проміняли старшого на іншу дитину, постарайтеся заздалегідь підготувати його до народження малюка. Але як же це правильно зробити?

Криза трьох років: куди бігти і де ховатися?

Бігти, звичайно, нікуди не треба, і ховатися теж, хоча дуже хочеться, особливо, коли ваше сонечко і зайчик катається по землі в істериці і вимагає чергову шоколадку, і ви з жахом ловите себе на думці: «Це не моя дитина. Мій був спокійний і слухняний зайчик, а цей ..... ». Ні, дорогі батьки, можу вас запевнити, дитина саме ваша. Просто вона дорослішає і поки ще не знає, що йому робити з цією «дорослістю» і як себе вести далі. Ну, що ж, давайте розбиратися.

"Мова" плачу

Напевно, існують діти, які кричать дуже рідко. Але, будьте впевнені: такі діти бувають тільки в інших!
В загалі, все дуже просто: у немовляти немає іншої можливості зв'язати себе з навколишнім світом. Тому безглуздо дозволяти кричати дитині, адже він тільки тоді остаточно заспокоїться, коли буде усунена причина його крику, треба скоріше знайти цю причину.

Сила слова, або про що не варто говорити дітям

Ми, освічені й грамотні сучасні люди, вже знаємо, що більшість наших проблем приходять з дитинства. Батьки, виховуючи нас, говорили як потрібно себе вести, як чинити, щоб бути хорошими, від чогось застерігали. І все це виключно з добрих спонукань і для нашого блага.
До чого це призвело в підсумку? До того, що ми отримали в комплекті з вихованістю масу комплексів, від яких потім насилу намагаємося позбутися протягом всього свого життя. Не рідко ці комплекси серйозно ускладнюють життя.